| Sve galerije ::: Poslastice ::: | Svi recepti ::: slatke pite ::: |
|
|


Afrodita, šta si htela da kažeš? |
OVO JE FENOMENALNO!!!!!!!!!!!!1 |
Tortica divno izgleda.Cestitam na mastovitosti.Mogu li dobiti recept?Unaprijed se zahvaljujuem |
MOOOOOOLIMO VAS DA NAM NEKO DA RECEPT ZA OVO SAVRSENSTVO TORTICU!!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
na zalost Vida nije ostavila recept ... ali mislim da mozes uzeti bilo koji recept za piskotu i omiljeni fil |

gost :: 23. 06. 2026 u 04:23:06|
- Moj profil - Moj avatar |
- Svi moji uneti sadržaji - Moje slike - Moji recepti - Moji recepti sa slikom |
- MOJ KUVAR - MOJ BLOG |